Srebrne Krzyże - Krzyżyki z Orłem

Krzyż i orzeł – polska duma

Chcemy zaprezentować Państwu wysokogatunkowe srebrne krzyże z motywami patriotycznymi. Znajdą Państwo tutaj między innymi prześliczny srebrny krzyżyk z orłem. Przedmioty te doskonale podkreślą Państwa indywidualizm. Ozdobią każdy, nawet najzwyklejszy naszyjnik.
 

Charakterystyka produktów

Krzyżyki są w różnych rozmiarach, dlatego z pewnością znajdziecie Państwo interesujący dla siebie model. Występują różne długości, różne szerokości. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, które będzie Państwu służyło przez wiele lat.
 

Doskonały prezent

Nasza biżuteria będzie też doskonałym prezentem dla przyjaciela, dla znajomych z zagranicy. Patriotyczna biżuteria z pewnością sprawi wiele radości Polakom, którzy mieszkają poza granicami Polski, ponieważ zawsze z dumą będą mogli prezentować swoje pochodzenie i korzenie.
 

Przesada z symbolami

Bardzo często symbole są wielkie i wyolbrzymione jednak w przypadku tej biżuterii tak nie jest. Są to delikatne krzyże z orłem. Bardzo ważne jest to, że są one uniwersalne. Mogą je nosić przedstawiciele obydwóch płci. Zarówno kobiety jak i mężczyźni.
 
Wszystkie nasze srebrne krzyże są wykonane z materiału o wysokiej próbie 925 / oksyda. Właśnie to ma wpływ na trwałość biżuterii.
 

Symbole

Takie krzyże doskonale podkreślą postawę obywatelską, będą manifestem. Każdy będzie widział Państwa ogromne uczucia patriotyczne. Połączenie orła z krzyżem to dwa ważne symbole w jednym, ponieważ także wiara i kościół są bardzo ważne w życiu Polaków już od bardzo dawnych czasów. Wszystkie są ważne z kanonami symbolicznymi, które są utarte w naszym środowisku.
 
Każdy Polak, który kocha swoją ojczyznę powinien z dumą prezentować biżuterię łączącą dwa najważniejsze symbole.
 

W naszej ofercie znajdą Państwo także: