Srebrne Wpinki i Spinki z Orłem

Srebrne wpinki i spinki z orłem – z orzełkiem w klapie marynarki

Srebrna biżuteria patriotyczna obecnie święci triumfalny powrót w myśl narodowego i patriotycznego trendu w modzie. Podkreślenie bycia Polakiem i polskości ma dzisiaj olbrzymie znaczenie i wiele osób chwali się swoją narodowością każdego niemal dnia. Do tego służy między innymi biżuteria patriotyczna z motywem orła. Warto zwrócić uwagę na srebrne spinki i wpinki z orłem.

Srebrne wpinki w marynarce

Wpinka z orłem w klapie marynarki stanowi symbol i określa przynależność do danej organizacji lub narodowości. Srebrne wpinki z symbolami narodowymi są więc nie tylko ozdobą, ale podkreśleniem patriotyzmu danej osoby. Jeśli jesteście Państwo polskimi patriotami, kochacie Polskę jako swoją ojczyznę, na pewno zainteresuje Was nasza oferta. Srebrne wpinki z orłem są dla Was idealnym produktem. Srebrna wpinka z orłem jest dyskretną biżuterią patriotyczną. Orzeł w koronie można z powodzeniem wpiąć w klapę marynarki w koszulę, ale i w płócienną torbę czy w plecak. Orzełek został przymocowany na igle. Dodatkowy skręt igły jest bardzo dobrym zabezpieczeniem przed przypadkowym wysunięciu i zgubieniu srebrnego orzełka. Delikatnie wykonany, ale z widocznymi detalami orzełek jest fantastyczną ozdobą podkreślającą patriotyzm każdego z osobna. Jest także wpinka wykonana ze srebra z orzełkiem w koronie do zamocowania w ulubionym miejscu niemal na stałe. Ma bowiem solidny gwint i ośmiograniastą nakrętkę. Te elementy sprawiają, że orzełek przymocowany do torby czy plecaka, tkwi w nim dumnie i solidnie. I nigdy się nie zgubi.

Srebrne spinki do mankietów

Patriotyzm należy podkreślać dyskretnie. Jeśli jesteście Państwo zwolennikami takiego manifestowania przynależności narodowej to srebrne spinki do koszuli z orzełkiem są właśnie idealnym produktem dla Was. Wykonane są z oksydowanego srebra o próbie nr 925. Eleganckie srebrne spinki do mankietów wprowadzają subtelny patriotyzm na salony. Orzeł w koronie został tutaj wpisany w owal. Wygląda jak święta pieczęć lub szlachecka pieczęć rodowa. Orzełek został otoczony delikatną ramką, co tylko uwypukla znaczenie tego symbolu narodowego.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi podobnymi produktami: