Srebrna Zawieszka - Zawieszki z Orłem

Zawieszki z orłem dla patrioty

Biżuteria patriotyczna, czyli tak zwane patriotyki, była i jest w Polsce niezwykle popularna. Pojawiła się w okresie Powstania Styczniowego i była noszona najczęściej jako znak protestu przeciwko rządom zaborców. W tamtym okresie niemal każdy Polak posiadał krzyż czy sygnet z wygrawerowanymi symbolami narodowymi. Kolejne życie biżuteria narodowa dostała w okresie działalności Solidarności. Potem na 20 lat odeszła w zapomnienie. Obecnie wraca do mody, ponieważ wiele osób chce podkreślić swoją narodową przynależność oraz dumę z bycia Polakiem i polskości. Czy zawieszka z orłem jest modna? Zapraszamy do zapoznana się z naszą ofertą w zakresie srebrnych zawieszek z orłem.

Biżuteria nie tylko od święta

Proponujemy Państwu do nabycia oryginalne zawieszki z orłem. Jest to biżuteria łącząca tematykę patriotyczną z najnowszymi trendami designu. Fascynacja polską historią przekłada się na oryginalne zawieszki patriotyczne, które nie tylko są ozdobą dla ich właściciela, ale podkreślają umiłowanie ojczyzny oraz polskość jej posiadacza. Srebrna zawieszka opowiada historię Polski, jej najciekawsze epizody szerokiemu gronu odbiorców, ale nadaje im współczesny wymiar. Taką biżuterię można nosić na co dzień lub od święta – zwłaszcza, gdy jest to święto narodowe – Dzień Niepodległości, Święto Konstytucji 3 Maja czy też rocznice powstań narodowych…

Zawieszki patriotyczne z orzełkiem

Zawieszki z orłem, które Państwu oferujemy, są produktem oryginalnym, wykonanym ze srebra o próbie 925. Może to być duża lub mała srebrna zawieszka w formie orła w koronie. Biżuteria jest ascetyczna – bez dodatków, bez upiększeń, oksydowana, by lepiej wydobyć ważne szczegóły. Wszystkie dodatki są według nas zbędne, wobec wymowy samego symbolu jakim jest polski orzeł.

Ryngraf z orłem

Podobnie ma się rzecz z ryngrafem z orłem i Matką Boską Częstochowską. Ryngraf jest przede wszystkim specyficznym rodzajem biżuterii patriotycznej. Jest to swoisty, oryginalny rodzaj medalionu. Nadaje się idealnie do wieszania na ścianie, w samochodzie, czy jako element stroju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klasyczny ryngraf z oryginalną kompozycją ażurową. Typowa tarcza w oferowanym ryngrafie została zredukowana tylko i wyłącznie do ramy. I na tej ramie jest umieszczony polski orzeł, a na jego piersi znajduje się Matka Boska Częstochowska.

Zapraszamy także do zobaczenia: